Wydawnictwa firmy Otomedia sp. z o.o.

Express Wrocławski-powiat to dwutygodnik, jedyna gazeta powiatu wrocławskiego. Ukazuje się od 1999 roku.
Gazeta powiązana z portalem: www.otowroclawpowiat.pl

Nakład i dystrybucja: dwutygodnik, w piątek w jednorazowym nakładzie 5 000 egz, nakład miesięczny 10 000 egz. 60 punktów - urzędy, placówki służby zdrowia, sklepy, punkty usługowe.

Zasięg: dolnośląski powiat obejmujący 9 atrakcyjnych podwrocławskich gmin otaczających stolicę Dolnego Śląska: Czernica, Długołęka, Jordanów Śl., Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Mietków, Sobótka, Święta Katarzyna i Siechnice oraz Żórawina.
Express Średzki to dwutygodnik, najsilniejsza gazeta w tej części aglomeracji wrocławskiej. Ukazuje się od 2001 roku.
Gazeta powiązana z portalem: www.otosroda.pl

Nakład i dystrybucja: dwutygodnik, w piątek w jednorazowym nakładzie 5 000 egz. Nakład miesięczny 10 000. W ponad 50 punktach - urzędy, placówki służby zdrowia, sklepy, punkty usługowe.

Zasięg: Środa Śląska i gminy powiatu średzkiego: Kostomłoty, Malczyce, Miękinia, Środa Śl., Udanin.
Express Bolesławiecki to bezpłatny dwutygodnik w mieście i powiecie bolesławieckim. Ukazuje się od 2003 roku.
Gazeta powiązana z portalami: www.otoboleslawiec.pl, www.otonowogrodziec.pl

Nakład i dystrybucja: dwutygodnik, w czwartki, jednorazowy nakład 10 000 egz. 112 punktów. Urzędy, sklepy, restauracje, apteki, centra kultury, centra sportowe i rekreacji, księgarnie, zakłady usługowe, osiedla mieszkaniowe. Docieramy z gazetą do wszystkich mieszkańców Bolesławca.

Zasięg: Bolesławiec, Nowogrodziec, Lwówek Śląski oraz naważniejsze miejscowości powiatu bolesławieckiego
Tygodnik Wrocławski - AFISZ Dolnośląski jest cyklicznym przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach i imprezach Dolnego Śląska w dużej mierze organizowanych lub współorganizowanych przez dolnośląskie samorządy.

Nakład i dystrybucja:w jednorazowym nakładzie 15 000 egz. Powtarzalny kolportaż prowadzony jest w miejscach skupiających aktywność mieszkańców: kolportaż w trakcie imprez masowych, w instytucjach i centrach kultury, urzędach

Zasięg: województwo dolnośląskie.