Od 19 lat nasz zespół specjalizuje się w produkcji profesjonalnych, nisko oraz wysokonakładowych gazet informacyjnych, reklamowych, wyborczych. Możemy Państwu zaoferować wydanie praktycznie każdej gazety z naszym pełnym wparciem redakcyjnym i graficznym.
Gazety w każdym nakładzie, w dowolnej objętości i kolorystyce.

Mogą to być wydawnictwa jednorazowe, okazjonalne, a także wydawane w cyklu tygodniowym, dwutygodniowym, miesięcznym czy kwartalnym. Z powierzonych materiałów - teksty i zdjęcia możemy przygotować gazetę, wydrukować ją i dostarczyć do Państwa.

Poniżej prezentujemy jedynie część z naszych produkcji - niektóre z nich, to tytuły stale wydawane przez Otomedia, inne funkcjonowały na rynku przez określony czas, jeszcze inne produkowane były jednorazowo na zlecenie samorządów, komitetów wyborczych, różnych podmiotów gospodarczych.

Najczęściej produkowane były na standardowym papierze gazetowym w formacie A3.
Najpopularniejsze nakłady mieszczą się w zakresie od 3 000 do 15 000 egzemplarzy, przy objętości od 8 przez 12 do 16 kolumn (stron) produkowane w pełnym kolorze. Ale nie ma praktycznie żadnych ograniczeń tych parametrów.

Przykłady wydawanych przez nas gazet:

Gry memory